Kestane Balı
kestane Balı

Kestane Balı

İndirim Oranı : %45 İndirim
Fiyat : ₺450,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺249,00(KDV Dahil)

Köyde.com Doğal Kestane Balı 

:

İnsan sağlığına çok  faydaları ile bilinen Kestane Balı  özellikle Karadeniz Bölgesi kapsamında üretilerek satışını gerçekleştirdiğimiz ballar sadece Köyde! Hemen bizimle iletişime geçerek organik balınızı alabilirsiniz.

Ülkemizde üretilen birçok bal çeşidi bulunmaktadır. Karadeniz Bölgesi başta olmak üzere Marmara ve Doğu Anadolu Bölgesi’nde de üretilen ballarımız gerek ülkemizdeki, gerekse de yurtdışındaki insanlara adeta şifa götürmektedir. Üretilen ballar arasında en çok bilinen kestane balı Karadeniz Bölgesi çevresinde yetiştirilmektedir. Bu balın bulunması hem kolaydır, hem de diğer birçok bala göre daha fazla yarar sağlamaktadır. Eğer gerçek ve hakiki kestane balı Kestane Bölgesi ürününe ulaşmak isterseniz bizi tercih edebilirsiniz.

Kestane Balı Karadeniz Bölgesi Nerede Üretilir?

Karadeniz'in farklı bölgelerinde üretilen bu kestane balı içeriği açısından zengin bir yapıya sahiptir. Ancak 1 kilo kestane balı fiyatı Rize Bölgesi çevresinde üretildiğinden ve doğal olduğundan dolayı yüksek gelebilir. Biz yine de sizler için en ekonomik fiyat seçeneklerimizi hazırladık. Balın içerisinde bulunan %70 oranında kestane birçok faydayı bizlere sunarken %30’luk oranda ıhlamur çiçeği, ıhlamur bitkisinin etkilerini görmemize imkan sağlamaktadır. Hem kestanenin şifası, hem de ıhlamurun mucizevi etkisi sayesinde doğal antibiyotik içmiş gibi olacaksınız.

 

Sahte Kestane Balı Nasıl Anlaşılır?

Aldığınız kestane balı sahteyse tıpkı bir su gibi akışkan hale gelecektir. Eğer böyle bir sorun yaşamak istemezseniz Köyde.Com ürünleriyle sizlere gerçek bal sunmaktadır.

Benzer Ürünler
Etiketler
kestane, kestane Balı, Balı,