Süt Reçeli 650gr
Süt Reçeli 650gr

Süt Reçeli 650gr

İndirim Oranı : %21 İndirim
Fiyat : ₺70,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺55,00(KDV Dahil)

Süt reçeli kahvaltılarda sıcak ekmeğin üzerine sürüldüğünde enfes bir lezzet verir. Genelde kahvaltılarda tercih edilebilir. Fakat tatlı, kek ve kurabiye yapımlarında lezzet katması adına tercih edilebilir. Muhteşem bir kokusu vardır.

:

 

Süt reçeli kahvaltılarda sıcak ekmeğin üzerine sürüldüğünde enfes bir lezzet verir. Genelde kahvaltılarda tercih edilebilir. Fakat tatlı, kek ve kurabiye yapımlarında lezzet katması adına tercih edilebilir. Muhteşem bir kokusu vardır. Bolca süt ile meydana getirilir. Süt reçeli; süt ve şekerden oluşur. Bol miktarda sütten yapıldığı için kalsiyum bakımından zengindir. Besin değeri açısından zengin olduğu için düzenli bir şekilde tüketiminin yapılması gerekir. Süt reçelinin birkaç boyutu vardır. Cam kavanozlarda satışa sunulur. Markasına, ebatına göre süt reçelinin fiyatları değişiklik gösterir. Çoğu büyük marketlerde kolay bir şekilde bulunabilir. Süt reçelini saklama koşullarına göre saklarsanız uzun süre bozulmadan kalabilir Serin, kuru ve güneş görmeyen yerlerde saklanması tavsiye edilir. Serin, güneş görmeyen ve kuru yerlerde saklanıldığında son kullanma tarihine kadar saklanabilir ve tüketilebilir. Kapağı açıldıktan sonra ise oda sıcaklığında kısa zaman içerisinde bozulabilir. Kapağı açıldıktan sonra mutlaka buzdolabında saklanması uygundur. Kapağı açıldıktan sonra buzdolabında 2-3 ay kadar muhafaza edilebilir. Fakat oda sıcaklığında kapağı açıldıktan sonra en fazla 1 hafta dayanır ve daha sonra tadı değişir. İçerisinde süt bulunduğu için çok daha çabuk bozulur.

 

Sür Reçelinin İçindekiler

Süt reçeli kahvaltıların vazgeçilmez lezzetlerinden bir tanesidir. İçeriği sebebi ile kişinin enerjik olmasını sağlar. Süt reçelinin içindekiler; pastörize inek sütü, şeker, karbonat, yasız süt tozudur. Tamamen katkısız bir şekilde üretimi gerçekleştirilir. İçerisinde herhangi bir katkı maddesinde rastlanmaz. Birçok boyutu vardır ve boyutlarına göre fiyatları da değişiklik gösterir. Saklanma koşuna uygun bir şekilde saklanır ise uzun süre bozulmadan kalabilir. Özellikle güneşli ortamdan uzak tutulması gerekir. Güneş gören yerde kısa zaman içerisinde kapağı hiç açılmamış olsa bile bozulur. Tatlılarının içine ekleyebilir ve muhteşem lezzetli tatlılar elde edebilirsiniz. Kapağı açıldıktan sonra ise oda sıcaklığında kısa zaman içerisinde bozulabilir. Kapağını açtıktan sonra mutlaka buzdolabına konulmalıdır. Kapağı açıldıktan sonra buzdolabında 2-3 ay kadar muhafaza edilebilir. Fakat oda sıcaklığında kapağı açıldıktan sonra en fazla 1 hafta dayanır ve daha sonra tadı değişir. İçerisinde süt bulunduğu kısa bir süre dayanır.

Benzer Ürünler