$585.35
$675.40
%13 İndirim
%13İndirim
Ücretsiz Kargo
$1,125.67 KDV Dahil
$1,260.75 KDV Dahil
%11 İndirim
%11İndirim
Ücretsiz Kargo
$292.67 KDV Dahil
$337.70 KDV Dahil
$585.35 KDV Dahil
$675.40 KDV Dahil
%13 İndirim
%13İndirim
Ücretsiz Kargo
$1,125.67 KDV Dahil
$1,260.75 KDV Dahil
%11 İndirim
%11İndirim
Ücretsiz Kargo
$292.67 KDV Dahil
$382.73 KDV Dahil
1

Anzer Balı

Anzer balı, balın en değerli çeşididir. Adını üretimi yapılan bölgeden alan Anzer balı, Rize'nin Anzer Yaylası'ndan toplanmaktadır ve Türkiye'de Anzer balı olarak satışı yapılan ürünler sadece bu bölgedeki üretimlerden temin edilmektedir. Bu nedenle farklı bir bölgede ya da coğrafyada böyle kaliteli bir balın üretilmesi mümkün değildir. Özelliğini tamamen bölgedeki floradan alan Anzer balı, yüksek çiçek çeşitliliği sayesinde zengin besin değerlerine sahip olur.

Anzer balının sağladığı faydalar, onun çok daha eşsiz olmasını sağlar. Kalp-damar hastalıklarına karşı etkili olması, enerjiyi artırması, bağırsak ve mide gibi sindirim sorunlarında hızlı ve doğal bir çözüm sunması, bağışıklığı güçlendirmesi Anzer balının öne çıkan faydaları olarak bilinmektedir. 

Anzer Balı nasıl tüketilir? 

Balın tüketiminde normal bir baldan fark bulunmadığı gibi keskinliği ve etkili olduğu göz önünde bulundurulmalıdır. Özellikle küçük yaştaki çocuklarda kullanımlarına dikkat edilmesi gereken bal, çok keskin ve etkili olduğundan dolayı aşırı tüketilmemelidir. Bal en çok hile yapılan ürünlerden birisi olduğundan dolayı satın alınacak yerlerin ve markaların doğru belirlenmesi ve seçici olunması önerilmektedir. 

Hizmet vermeye başladığı ilk günden itibaren doğal ve organik ürünleri ile Türkiye’de büyük bir güven yaratan köyde.com Anzer balı konusunda da en doğal ve kaliteli seçeneği online olarak sunuyor. Türkiye'nin dört bir yanından satın alınabilecek Anzer balı faydaları ve sunacağı şifası ile evlerinize kadar gönderiliyor. Anzer balı fiyatı 2022 yılı itibarı ile güncellendiği gibi en uygun fiyatlara gerçek Anzer balını Köyde.com’dan alabilirsiniz. 

Köyde.com ile gerçek Anzer balını tadın

Anzer balının tadı, kıvamı ve faydası çoğu kişi için vazgeçilmez bir besin hale gelmesini sağlar. Gerçek Anzer balı ile tanışmak için Köyde.com üzerinden siparişinizi verebilirsiniz. 250 gram küçük kavanozlar halinde satışı gerçekleştirilen Anzer balı, denemek ve tatmak isteyenler için de uygun seçenek yaratmaktadır. Anzer balı 250 gram kavanoz dışında 500 gram ve 980 gram olarak 2 farklı seçenek olarak da değerlendirilebilir. 

Özenle hazırlanmış olan Anzer balı paketi, kargo ile güvenli bir şekilde evinize kadar gönderilmektedir. Alışveriş öncesi ve sonrasında destek alabileceğiniz Köyde.com bölgesinden en yöresel lezzetleri sizler için hazırlıyor ve doğal bir şekilde paketleyerek gönderiyor. Her bölgenin en meşhur ürünlerinin doğal ve organik hali ile satışa sunulduğu Köyde.com’da bu fırsatlardan sizler de yararlanabilirsiniz.