1000g Eski Kaşar
1000g Eski Kaşar
1000g Eski Kaşar
1000g Eski Kaşar
1000g Eski Kaşar

Eski Kars Kaşar 1000g

İndirim Oranı : %8 İndirim
Fiyat : $90.05(KDV Dahil)
İndirimli : $83.30(KDV Dahil)

Geçmişi çok eskilere dayanan tadıyla dikkat çeken Eski Kaşar Köyde! Lezzetli ve ekonomik eski kaşar arıyorsanız en doğru yerdesiniz.

:

Geçmişi çok eskilere dayanan tadıyla dikkat çeken Eski Kaşar Köyde! Lezzetli ve ekonomik eski kaşar arıyorsanız en doğru yerdesiniz.

Şans eseri bir peynirci tarafından bulunan eski kaşar bugün hala sofralarımızda yerini korumaktadır. Özellikle Anadolu’da fazlasıyla tüketilen bu kaşar türü, organik beslenme ihtiyacının gün yüzüne çıkmasıyla beraber büyükşehirde yaşayan ailelerin sofralarında da kendisini göstermeye başlamıştır. Durum böyle olunca sitemiz aracılığıyla hakiki eski kaşar satan yerler arasına giriş yapmak amacıyla satışımıza başladık. Tüm Türkiye’den gelen talepleri en kısa sürede karşılayarak evlere kaşar siparişlerinizi gönderiyoruz.

Eski Kaşar Nerede Üretilir?

Anadolu’nun birçok şehrinde üretilen eski kaşar, daha çok Kars ve çevresinde yapılmakta, Türkiye’ye gönderilmektedir. Zaten Kars’ın bitki örtüsünün elverişli olmasından dolayı koyun ve ineklerin otlatılması daha sağlıklı koşullarda yapılmaktadır. Kars’a özgü eski kaşarlar da koyun ve inek sütüyle elde edilmektedir. Yoğun emeklerin ardından sofralara gelen kaşarla muhteşem lezzeti sizler de deneyimleyebileceksiniz. Eğer 1000 gram eski kaşar fiyatı konusunda bilgi almak isterseniz hemen ürünlerimizi incelemeye başlayabilir ve size en uygun olan ürünü sipariş edebilirsiniz.

Eski Kaşar Faydaları

Eski kaşarın geçmişi Musevi kökenli bir peynirciye dayanmaktadır. Yıllar öncesinde peynircilik yapan bu kişi çeşitli denemeler yaparak eski kaşarı bulmuş. Daha sonra da sofralarda tüketilmeye başlamış. Ancak eski kaşarın faydaları hakkında bilgi aldıktan sonra bu peynircinin kaşarı bulduğuna çok sevineceksiniz.

  • Kansere yakalanan hastaların en büyük sorunu bağışıklık sisteminin düşük olmasıdır. Alınan ilaçlar ve yapılan tıbbi müdahalelerin ardından hastaların enfeksiyona yakalanma riski oldukça artış göstermektedir. İşte bu noktada imdatlarına eski kaşar yetişmektedir.
  • Göz sağlığı için gerekli olan A vitamini, kan değerleri düşük olan bireyler için gerekli olan demir bu kaşarın içerisinde bulunmaktadır
  • Özellikle yaşlılık döneminde karşı karşıya kaldığımız Alzheimer, Demans gibi rahatsızlıkların erken dönemde yaşanmasına engel olmaktadır.

En İyi Eski Kaşar Nereden Alınır?

Eski kaşar zararlı mı? şeklinde pek çok soru sorulmaktadır. Eğer gerçek ve en iyi olan kaşarı alırsanız herhangi bir sorun yaşamazsınız. Bu özellikteki kaşarı ise Köyde.Com’da bulabilirsiniz.

Benzer Ürünler