200g Anzer Poleni
200g Anzer Poleni
200g Anzer Poleni
200g Anzer Poleni
200g Anzer Poleni

Anzer Poleni 200g

İndirim Oranı : %46 İndirim
Fiyat : ₺650,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺350,00(KDV Dahil)

Minarel, vitamin ve enzim sebebiyle çokça aranan ve tüketilen besin değeri oldukça yüksek olan Anzer Poleni, Anzer yaylalarında dolaşan bir arının 1000lerce çiçek çeşidi ve dünya üzerinde olmayan endemik taksonlardan oluşan, diğer tüm polenlere göre oldukça kaliteli ve faydalı olan bir ürün çeşididir.

:

 

 

Minarel, vitamin ve enzim sebebiyle çokça aranan ve tüketilen besin değeri oldukça yüksek olan Anzer Poleni, Anzer yaylalarında dolaşan bir arının 1000lerce çiçek çeşidi ve dünya üzerinde olmayan endemik taksonlardan oluşan, diğer tüm polenlere göre oldukça kaliteli ve faydalı olan bir ürün çeşididir. Özellikle arıların beslenmesi, yeni bebek arıların ihtiyacı olan besin kaynaklarının karşılanması için arıların topladığı bu Anzer Polenleri bir çok çiçekten toplanan endemik bir türdür.

Anzer Polenleri diğer polenler gibi farklı renk çeşitlerine sahiptir, rengi, tadı, kokusu ve görüntüsü toplanan bitki ve çiçeklerin türüne göre değişiklik gösterip özellikle sarı, siyah, mor ve pembe renklerde olurken Sarı ve siyah renklerle daha çok karşılaşılır ayrıca bu renkler polenin içeriği hakkında bizlere bilgi verir.

Anzer Poleni nasıl saklanır?

Oldukça değerli olan Anzer Poleni rutubetsiz, serin yerlerde muhafaza edilmesi gerekiyor buna en uygun örneklerden birisi Derin dondurucu veya buzdolabı olabilir. Şişelerde sakladığınızda bu şişelerin kapaklarının mutlaka kapalı olduğundan emin olun. Havasız bir şekilde raftaki ömrünü uzun zaman boyunca koruyabilirsiniz.

Anzer Poleni nasıl tüketilir?

200 ve 200 gram seçenekleriyle köyde.com adresinde satılan Anzer Poleni tüketilirken oldukça dikkatli olunmalı. Hastalığa, yaşa ve bünyeye göre tüketimi değişiklik gösteren Anzer Poleni tüketimini aşağıda sizleri için sıraladık;

  • Yetişkinlerde Anzer Poleni Tüketimi sabah ve akşam olmak üzere yemeklerden bir, iki saat öncesinde aç karnına bir çorba kaşığı ölçeğinde tüketilebilir.
  • Küçüklerde Anzer Poleni Tüketimi sabah ve akşam olmak üzere yemeklerden bir, iki saat öncesinde aç karnına bir şeker kaşığı ölçeğinde tüketilebilir.
  • Bebeklerde Anzer Poleni Tüketimi Sabah ve Akşam olmak üzere yemeklerden bir, iki saat öncesinde aç karnına bir çay kaşığı ölçeğinde tüketilebilir.

Özellikle sağlık sorunları için tüketilen Anzer Poleni vücuda direnç katan bir besindir. Düzenli bir şekilde Anzer Poleni tüketildiğinde Zihinsel ve bedensel yorgunluğun giderilmesiyle birlikte çocuklarda sağlıklı gelişme ve beslenme alışkanlığı kazandırır. Sporcular tarafından da oldukça fazla tüketilen Anzer Balı yorgunluğu alırken performansı da artırır.

Benzer Ürünler