Alıç Sirkesi 500ml
Alıç Sirkesi 500ml

Alıç Sirkesi 500ml

İndirim Oranı : %9 İndirim
Fiyat : $24.76(KDV Dahil)
İndirimli : $22.51(KDV Dahil)
:

 

Alıç meyvesinin tüketimini daha kolay hale getiren el yapımı alıç sirkesi 500 ml şişeler içerisinde Köyde.com’da satışta.

Sağlık için pek çok faydası bulunan alıç meyvesi, sirke olarak da tüketilebilir. Mevsiminde özel olarak toplanarak üretiminde kullanılan alıç meyvesi, böylece salatalardan yemeklere kadar pek çok farklı alanda kendine yer buluyor. Güçlü bir antioksidan özelliği bulunan alıç sirkesi, sağlık için eksiksiz bir lezzet olduğu kadar vücuttaki C vitamini, potasyum, kalsiyum ve sodyum gibi ihtiyaçların da karşılanmasını sağlıyor.

Yöresinden toplanan alıç meyveleri kullanılarak hazırlanan alıç sirkesinde, doğal fermantasyon yöntemleri uygulanıyor. Herhangi bir fabrikasyon üretimi bulunmadığından dolayı el yapımı olarak özel bir şekilde hazırlanan sirke, tüketim için hazır hale geldikten sonra 500 ml şişeler içerisinde saklanarak daha da lezzetli hale getiriliyor ve kıvam aldırılıyor.

 

Özel Üretim El Yapımı Alıç Sirkesi

Üretim sırasında meyve dışında hiçbir katkı maddesi bulunmadığından dolayı da meyvenin en özel lezzeti sirke olarak evlere sunuluyor. Hafif eşi bir tadı bulunan el yapımı alıç sirkesi, böylece salata ya da soğuk yiyeceklerde sos ve tatlandırıcı olarak da kullanılabiliyor. Meyve olarak tüketimi sınırlı zamanlarda olduğundan alıç sirkesi tercih edildiğinde sirke daha sağlıklı bir şekilde yıl boyunca tüketilebilir.

Köyde.com ayrıcalığı ile doğal ve organik bir lezzet olarak dikkat çeken alıç sirkesi, kapağı açıldığı ilk andan itibaren özel aroması ile birlikte beğeni kazanıyor. Yöresinden özel olarak hazırlanarak Köyde.com ayrıcalığı ile satışa sunulan el yapımı alıç sirkesini sizler de hemen sipariş verebilir, bu özel lezzet ile tanışabilirsiniz. Özel paketleri ile güvenli bir şekilde adresinize gönderilecek olan sirke, kısa süre içerisinde tercih etmeye başlayacağınız lezzette ve kıvamda.

 

Benzer Ürünler