Ceviz Sirkesi 500ml
Ceviz Sirkesi 500ml

Ceviz Sirkesi 500ml

İndirim Oranı : %8 İndirim
Fiyat : $27.02(KDV Dahil)
İndirimli : $24.76(KDV Dahil)

Vücut sağlığı için en önemli doğal yiyeceklerden bir tanesi olan ceviz, sirke olarak da tüketilebilir. Özel olarak hazırlanarak sirke haline getirilen cevizler, etkilerini daha yoğun bir şekilde sunduğu gibi pek çok farklı yan ürünle de kullanılabiliyor.

:

 

Köyde.com tarafından organik yollar ile üretimi yapılan ve fermantasyona hazır hale gelen cevizler, doğal ve geleneksel yollar ile fermente ediliyor. Dinlenme aşamasının ardından tüketim için uygun hale gelen ceviz sirkesi, böylece sofralardaki ve mutfaklardaki yerini alabiliyor. Bununla birlikte sirke olarak alternatif yaratan ceviz sirkesi, klasik sirkelerin yerine alternatif arayanlara da seçenek oluyor.

 

Farklı Bir Tat: El Yapımı Ceviz Sirkesi

Ceviz sirkesi üretiminde herhangi bir tatlandırıcı ya da şeker tercih edilmiyor. Katkı maddelerinden tamamen arındırılmış ve doğal yollar ile üretilmiş olan ceviz sirkesi, bu sayede en doğal hali ile tüketilebiliyor. Köyde.com tarafından özel olarak üretilen ceviz sirkesi, tüketime en hazır olduğu hali ile evlerinize gönderiliyor. İnternet üzerinden güvenli alışveriş seçenekleri ile sipariş verebileceğiniz ceviz sirkesi, cam şişesi ve ambalajı sayesinde tazeliğini her zaman koruyor ve dinlendirme yaptığınız süre boyunca daha da lezzetleniyor.

Kalp ve damar hastalıkları, şeker hastalığı, cilt sorunları gibi pek çok farklı sağlık sorununda destekleyici olan ceviz sirkesi, özellikle salataları lezzetlendirmek isteyenler için en iyi seçeneklerden birisi. Klasik sirkelere göre daha hoş bir koku ve aroma sunan ceviz sirkesi, alternatif sirke arayanlar için ilk önce denenmesi gereken sirkeler arasında yer alıyor. Köyde.com tarafından özel ve doğal yollar ile elde edilen ceviz sirkesini hemen sepetinize ekleyebilir ve satın alabilirsiniz.

 

Benzer Ürünler