Hünnap Sirkesi 500ml
Hünnap Sirkesi 500ml

Hünnap Sirkesi 500ml

İndirim Oranı : %11 İndirim
Fiyat : $20.26(KDV Dahil)
İndirimli : $18.01(KDV Dahil)

Kalori olarak oldukça düşük olan Hünnap, sirke için özel olarak fermente ediliyor. Yapılan bu özel işlemler ile birlikte tüketime uygun hale getirilen el yapımı hünnap sirkesi, böylece salatalarda ve soğuk yemeklerinizde farklı bir aroma, lezzet katıyor.

:

 

Kalori olarak oldukça düşük olan Hünnap, sirke için özel olarak fermente ediliyor. Yapılan bu özel işlemler ile birlikte tüketime uygun hale getirilen el yapımı hünnap sirkesi, böylece salatalarda ve soğuk yemeklerinizde farklı bir aroma, lezzet katıyor. Sağlık açısından sunmuş olduğu birbirinden faydalı özellik, lezzet ile buluştuğunda Hünnap meyvesinin sirke olarak da oldukça iddialı hale gelmesini sağlıyor.

Doğal yollar ile üretimi gerçekleştirilen sirkede, kimyasal, asit, koruyucu ya da rengini ideal hale getirebilmek adına renklendirici bulunmuyor. Tüm lezzetini ve aromasına meyvenin doğal halinden ve doğal üretiminden alan hünnap sirkesi, kullanımında da bu farkını net bir şekilde hissettiriyor.

 

Köyde.com El Yapımı Hünnap Sirkesi

Fermente yöntemi, yıllardan beri kullanılan klasik bir yöntem olurken doğal olması sayesinde de sağlık için tüm yararları görmeniz mümkün. Dilerseniz salatalarda dilerseniz soğuk olarak tükettiğimiz yemeklerimizde dilerseniz de sade olarak içebileceğiniz sirke, vücuttaki pek çok eksiğinizi karşılayacak ve sağlığa kavuşmanızı da sağlayacak. Antioksidan olması sayesinde vücudunuzu virüs ve zararlı bakterilerden koruyacak olan sirke, karaciğer, sinir sistemi gibi vücudun pek çok bölgesinde de özel koruma kalkanı oluşturuyor. Vücudun kendini yenilemesinde etkili olan hünnap sirkesinin tüketimi kolay. Aynı zamanda lezzetli olduğundan dolayı da kolay bir şekilde tüketebileceğiniz durumda. Özel şişesinde paketlenerek gönderilecek olan sirke, güvenli alışveriş seçeneği ile Köyde.com’da satışta.

İhtiyaç duyduğunuz her an internet üzerinden sipariş verebileceğiniz sirke, çok kısa bir süre içerisinde evinizde sizlere teslim edilecek ve mutfaktaki yerini alacak. Lezzetli ve yeni bir şifa kaynağı arıyorsanız el yapımı Hünnap sirkesini mutlaka denemelisiniz.

 

Benzer Ürünler