Sebzeli Erişte 500gr
Sebzeli Erişte 500gr

Sebzeli Erişte 500gr

İndirim Oranı : %18 İndirim
Fiyat : ₺22,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺18,00(KDV Dahil)

Mutfakların vazgeçilmez doyurucu lezzetlerinden olan erişte, artık sebzelerle çok daha lezzetli ve renkli halde. Organik ve doğal beslenmeye dikkat edenler ve lezzetli yöresel tatlardan vazgeçemeyenler için üretilen erişteler, bugüne kadar tattığınız tüm eriştelerden çok farklı.

:

 

Elde yapılan ve tamamen doğal bir şekilde üretilen el yapımı sebzeli erişte 500 gramlık paketlerler Köyde.com’da satışta!

Mutfakların vazgeçilmez doyurucu lezzetlerinden olan erişte, artık sebzelerle çok daha lezzetli ve renkli halde. Organik ve doğal beslenmeye dikkat edenler ve lezzetli yöresel tatlardan vazgeçemeyenler için üretilen erişteler, bugüne kadar tattığınız tüm eriştelerden çok farklı. Her aşamasında el emeği olan eriştelerde renk ve lezzet katmak adına farklı sebzeler kullanılıyor. Havuç, pancar, domates, biber ve ıspanak gibi sebzelerin kullanıldığı ürünler, böylece farklı renklere bürünüyor. Hem lezzetiyle hem de görünümüyle beğeni kazanan erişteler, geleneksel yöntemlerle yapılıyor.

 

Eriştenin En Sağlıklı Hali: El Yapımı Erişte

Sebzelerin dışında un, yumurta, süt ve tuz kullanılarak üretilen eriştelerde hiçbir katkı maddesi ya da doğal olmayan bir ürün bulunmuyor. Bu sayede sağlıklı bir ürün tüketme imkanı sunan el yapımı sebzeli erişte, 500 gramlık paketleri sayesinde ilk defa denemek isteyenler için de ideal. Üretim sonrasında elde kesilen ve sonrasında yine dış etkilerden korunaklı, hijyenik koşullarda kurutulan erişteler, tüketime hazır hale geldikten sonra da özel 500 gramlık paketlerde saklanıyor. Doğal paketler içerisinde son tüketiciye kadar tazeliğini korumaya başaran erişte, üstelik kalabalık aileler için de tek paketle doyuruculuk sunuyor. Protein bakımından son derece zengin, kullanılan sebzelerdeki vitamin ve minerallerle de desteklenen erişteler, yetişkinlerin dışında çocukların da favori yiyecekleri arasında yer alıyor.

Eriştenin en lezzetli ve doğal halini sizlere sunan Köyde.com’da ürünü detaylı bir şekilde inceleyebilir, sepetinize ekleyerek satın alabilirsiniz. Kısa süre içerisinde sizlere kapıda teslim edilecek olan ürününüz, mutfaklarınıza yeni bir lezzet katacak ve favori ürünlerinizden birisi olacak.

Benzer Ürünler