Tereyağı Gurme 1000gr
Tereyağı Gurme 1000gr
Tereyağı Gurme 1000gr
Tereyağı Gurme 1000gr

Tereyağı Gurme 1000gr

İndirim Oranı : %16 İndirim
Fiyat : ₺95,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺80,00(KDV Dahil)

Kahvaltılarda ya da yemeklerde, sağlıklı bir yağ tüketmek isteyenler için tereyağı gurme 1000 gramlık paketleri ile Köyde.com satışta.

:

 

 

Organik ve doğal köy tereyağı tercih etmek isteyenler artık Köyde.com’da bütçe dostu fiyatlar ile ihtiyaçlarını karşılayabiliyor. Karadeniz Bölgesi'ndeki en özel üretimleri sizler için hazırlayarak sunan doğalın adresi böylece yöresel lezzetlere ulaşmanızı da kolaylaştırıyor.

 

Türkiye’nin en trend yağı: Tereyağı gurme

Tereyağı gurme, bölgenin doğal beslenen ineklerinden elde edilen sütler ile yapılırken yapımında da hiçbir kimyasal madde kullanılmıyor. Tamamen sütün yayık makinesinde işlenerek yağ haline getirilmesi ile birlikte üretim tamamlanıyor. Kokusu, rengi ve tadı ile birlikte doğallığını her bir detayı ile sizlere gösterecek olan tereyağı gurme böylece içiniz rahat bir şekilde tüketebileceğiniz bir besin maddesi olacak.

Özellikle çocukların kaliteli ve sağlıklı yağ tüketiminde tercih edilmesi gereken tereyağı, güne başlangıç aşaması ile birlikte sağlıklı bir beslenme imkanı sunuyor. Satın alacağınız 1000 gramlık paketi 0 ile 4 derece arasında saklamanız, ilk günkü tazeliğini koruması için yeterli. Bir aya kadar taze bir şekilde tüketebileceğiniz tereyağı, yemeklerinize lezzet katacak. Fabrikasyon üretimlerde süt kreması gibi farklı katkı maddeleri ile üretilen tereyağları, sağlıklı olmak isteyenler için en büyük risklerden bir tanesi. Tadıyla, kokusuyla, lezzeti ile kolay bir şekilde doğal ve organik tereyağını ayırt etme imkanınız olduğundan dolayı Köyde.com üzerinden satın alacağınız tereyağı, kısa süre içerisinde favoriniz haline gelecek.

1000 gramlık paketi özel bir şekilde evinize ulaştırılacak tereyağında erime gibi hiçbir risk de bulunmuyor. Hemen doğal yöresinde yapılan tereyağı gurmeyi inceleyerek sepetinize ekleyebilir ve siparişinizi siz de verebilirsiniz. Türkiye’nin yöresel lezzetleri doğal ve organik ayrıcalığı ile Köyde.com’da.

 

 

Benzer Ürünler