Tokat Asma Yaprağı 3000gr
Tokat Asma Yaprağı 1500gr

Tokat Asma Yaprağı 3000gr

İndirim Oranı : %3 İndirim
Fiyat : ₺76,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺74,00(KDV Dahil)

Asma yaprağı denildiğinde Türkiye'de akla ilk gelen yerlerden bir tanesi olan Tokat, yıllardan beri özel üretimi ve lezzeti sayesinde Türkiye'nin dört bir yanında tercih ediliyor.

:

Tokat bölgesinin özel üretim üzüm bağlarından toplanan el yapımı Tokat asma yaprağı 3000 gram paketleri ile Köyde.com’da satışta.

Asma yaprağı denildiğinde Türkiye'de akla ilk gelen yerlerden bir tanesi olan Tokat, yıllardan beri özel üretimi ve lezzeti sayesinde Türkiye'nin dört bir yanında tercih ediliyor. Bu özel lezzete ulaşmak isteyenler için Köyde.com 3000 gramlık paketleri ile sizler için en doğal ve en organik asma yapraklarını satışa sunuyor. Bayramlardan özel yemeklere kadar mutfakların vazgeçilmeyen lezzetlerinden bir tanesi olan yaprak sarmasında kullanılan bu özel asma yaprakları, Kazova üzüm bağlarından toplanmaktadır. Erken hasat ile birlikte toplanmaya başlanan yapraklar belirli periyotlarda toplanmaya devam etmektedir. Toplama işlemlerinde ise sabah erken saatler ya da akşam geç saatler tercih edilir. Böylece yaprakların pürüzsüz ve düz olması sağlanır. Tokat asma yaprağının tercih edilmesindeki en önemli etkenler, yaprakların diğer tüm asma yapraklarına göre daha ince olması ve tüysüz yapısının bulunmasıdır. Kolay pişime sahip olan yapraklar, diğer yaprak türlerine göre bu özelliğiyle de ön plana çıkmaktadır. İnce olması sayesinde sarmadaki lezzeti ve kıvamı arttıran asma yaprakları, Tokat bölgesini de bu özellikleriyle ön plana çıkarmaktadır.

İnce Sarmaların Püf Noktası!

Sarma için en önemli kriterleri karşılayan Tokat asma yaprakları, sunmuş olduğu lezzeti nedeni ile de Türkiye'nin dört bir yanından talep görmektedir. Köyde.com tarafından özel olarak üretimi yapılan ve bölgesinde belirli bağların tercih edildiği el yapımı Tokat asma yaprağı, böylece bir asma yaprağında en iyi lezzeti sunabilmektedir. Sarmalarınızı daha da lezzetli kılacak, mutfaklarınızda size kullanımıyla da kolaylık sağlayacak el yapımı Tokat asma yaprağı için hemen siparişinizi verebilirsiniz. Özel paketleri ile güvenilir bir şekilde adresinize gönderilecek olan Tokat asma yaptığı lezzeti ile sizin de beğeninizi kazanacak.

 

 

Benzer Ürünler