Yayla Çiçek Balı 500 gr
Yayla Çiçek Balı 500 gr
Yayla Çiçek Balı 500 gr
Yayla Çiçek Balı 500 gr

Yayla Çiçek Balı 500 gr

İndirim Oranı : %13 İndirim
Fiyat : $67.54(KDV Dahil)
İndirimli : $58.53(KDV Dahil)
:

Yayla çiçek balı, florası ile zengin olan bölgelerdeki özel üretimler ile elde edilmektedir. Zengin flora sayesinde bal çok daha çeşitli ve zengin hale getirilirken, Köyde.com için özel olarak üretilen ballarda herhangi bir tatlandırıcı ya da yapay katkı maddesi bulunmamaktadır. Tamamen organik ve doğal bir şekilde elde edilen ballarda hem zengin bir aroma hem de balın sunduğu faydaları elde edebilirsiniz. Köyde.com doğal yayla çiçek balı 500 gram cam şişe içerisinde satışa sunulmaktadır. Böylece balın tüketiciye ulaşacağı ana kadar cam içerisinde güvenle saklanabilen ballarda herhangi bir bozulma ya da benzeri durumlar yaşanmaz. Doğal bir bal olduğundan dolayı satın aldıktan sonra uzun süre kullanabileceğiniz ve güvenle tüketebileceğiniz yayla çiçek balı, arılardan gelen mucizeyi evlerinize getiriyor.

 

Organik Yayla Çiçek Balı

Yayla çiçek balı, endemik bitkilerin de bulunduğu bir bölgeden elde edilmektedir. Bal, çiçek aroması ile kapağı açıldığı andan itibaren kendini fark ettirmektedir. Özel bir üretim olduğundan dolayı kişilerin ihtiyaç duyduğu besin ve enerji öğelerinin doğal bir şekilde karşılanmasını sağlayan bal, özellikle çocuklarda gelişimin en önemli destekleyicilerinden birisi durumundadır. Rakıma bağlı olarak yüksek nem oranına sahip bölgede üretilen ballar, böylece yoğun ve keskin bir tada sahiptir. Gerçek bal lezzetini tatmak isteyenlerin kesinlikle denemesi gereken yayla çiçek balının, küçük gramajlarda hazırlanması hem tüketimi kolaylaştırmakta hem de ilk defa yayla çiçek balı satın almak isteyenler için daha cazip bir seçenek sunmaktadır.

Türkiye'de yöresel en iyi lezzetleri doğal bir şekilde müşterilerine sunarak Türkiye'nin dört bir yanından talep gören Köyde.com söz konusu çiçek balı olduğunda da en iyisini en uygun fiyatlar ile sunmaktadır. Bal ile ilgili aklınıza takılan tüm soru işaretleri hemen iletişime geçerek giderebilirsiniz. Üstelik bal ile birlikte pekmez, reçel, peynir gibi Türkiye'nin dört bir yanından en çok ön plana çıkan doğal seçenekleri de yine Köyde.com güvencesi ile değerlendirilir ve sepetinize ekleyebilirsiniz. Özel ambalajlı paketler ile adreslere gönderilecek olan ballar kahvaltılarınızı daha lezzetli kılabilecek ve çocukların da severek tüketebileceği bir besin olacak. 

Benzer Ürünler