Fıstıklı Tahin Helvası 830gr
Fıstıklı Tahin Helvası 830gr

Fıstıklı Tahin Helvası 830gr

İndirim Oranı : %22 İndirim
Fiyat : ₺59,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺46,00(KDV Dahil)

Fıstıklı tahin helvasının doğal bir şekilde üretimi yapılır. İçerisinde birçok vitamin ve mineral bulunur. Genelde kahvaltılarda tercih edilir fakat ara öğünlerde de tüketilebilir. İçerisinde tahin, fıstık, şeker, çöven, aroma verici. Vanilin ve sitrik asit bulunur. Susam ve Antep fıstığı bulunduğu için alerji yapma olasılığı vardır.

:

 

 

Fıstıklı tahin helvasının doğal bir şekilde üretimi yapılır. İçerisinde birçok vitamin ve mineral bulunur. Genelde kahvaltılarda tercih edilir fakat ara öğünlerde de tüketilebilir. İçerisinde tahin, fıstık, şeker, çöven, aroma verici. Vanilin ve sitrik asit bulunur. Susam ve Antep fıstığı bulunduğu için alerji yapma olasılığı vardır. Bu sebeple de alerjik bünyelerin dikkatli bir şekilde tüketmeleri önerilir. Kuru, güneş görmeyen ve aynı zamanda serin olan yerde saklanmalıdır. Güneş gören yerde ve sıcak olan ortamda kısa zaman içerisinde erir ve bozulur. Bu sebeple en doğru ve sağlıklı saklama alanı buzdolabıdır. Birçok markette satışı yapılır. Birçok markanın fıstıklı tahin helvası bulunur ve içeriği neredeyse aynıdır. Fiyatları ise markasına göre ve aynı zamanda ürünün miktarına göre değişir. Miktarı ne kadar fala ise ürünün fiyatı da artış gösterir.

Fıstıklı tahin helvası fiyatı; ürünün miktarına göre ve markasına göre değişiklik gösterir. Ürün ağırlığı ne kadar artarsa ürünün fiyatı da o kadar artacaktır. Fıstıklı tahin helvasının içinde fıstık bulunur ve buda helvaya inanılmaz bir lezzet katar. Tahin oranı inanılmaz yüksektir ve tahin helvaya muhteşem bir tat verir. Birçok kişi tarafından kahvaltılarda tercih edilir. Fakat tatlı yapımında da kullanılır. İçerisinde fıstık, gluten, soya ürünü, sütte bulunur. Saklanma aşamasına dikkat edilmelidir. Fıstıklı tahin helvası da sıcaklığında kısa zaman içerisinde bozulur. Mutlaka serin bir ortamda muhafaza edilmelidir. Serin olan yerlerde erir. Buzdolabında ambalajı açılmadan, son kullanma tarihi geçene kadar kullanılır. Fakat ambalajı açılır ise 1-2 hafta içerisinde tüketilmelidir. İçerisinde bulunan maddeler son derece doğaldır ancak içericisine hassas bünyeler için alerji yapabilen birkaç malzeme bulunur. Bu sebeple de alerjik bir bünyeye sahip olan kişilerin fazla tüketmemesi ve tüketirken dikkatli olması gerekir. Eğer herhangi bir tepki ile karşılaşır ise kullanımına ara verilmelidir. Birçok markette ve internet sitesinden kolay bir şekilde temin edilebilir.

 

 

Benzer Ürünler