Gemlik Siyah Zeytin (Duble iri)2000gr
Gemlik Siyah Zeytin (Duble iri)2000gr

Gemlik Siyah Zeytin (Duble iri)2000gr

Fiyat : ₺70,00(KDV Dahil)

Sofraların olmazsa olmazı siyah zeytin, çeşitli yöntemler kullanılarak üretilir. Ege ve Marmara bölgesinin incisi olarak adlandırılan zeytin, vazgeçilmez bir kahvaltılık olmanın yanı sıra birbirinden farklı faydaları da vardır.

:

 

Organik ve lezzetli doğal fasulye, 1000 gramlık paketleriyle sizler için Köyde.com’da satışta! Yeni ve organik bir lezzet arıyorsanız, hemen sipariş verebilirsiniz.

Türkiye’nin en çok tüketilen bakliyatları arasında bulunan fasulye, pişirme süresinden lezzetine kadar pek çok kriteriyle satın alma öncesinde incelenir. Köyde.com farkı ile satın alacağınız özel kuru fasulye, yaz ve kış mutfaklarınızın değişmeyen lezzetlerinden birisi olacak. Özel olarak üretilen ve web sitemizde sizler için satışa çıkarılan fasulye, üretimindeki organik tarım teknikleri sayesinde hiçbir yerde bulamayacağınız özel bir lezzete sahip.

 

İri taneli ve lezzetli Fasulyeyi Köyde.com’da deneyin!

İri tanelere sahip olan fasulye, tadan herkesin büyük beğenesini kazanan lezzetiyle organik fasulye arayanların vazgeçemediği ürünlerden birisi. Çok kısa süre içerisinde pişmesi sayesinde yemek yapmayı sevenlerin de favorisi olan fasulye, kısa süre içerisinde sofralar için hazırlanabilir.   Köyde.com’dan satın alabileceğiniz et, pastırma ya da sucukla birlikte pişirebileceğiniz fasulyeyi, pişirmeden önce suda bekletmeniz yeterli. Böylece pişirme süresinde her zaman için işleri kolaylaştırıyor.

Besin deposu olan ve içeriğindeki vitamin ve minerallerle sağlıklı bir tercih olacak fasulye, sağlığına dikkat edenler ve lezzetli ev yemeği tercih edenler için ideal durumda. Köyde.com fasulyesi; lifli yapısı, beyaz rengiyle birlikte bir fasulye için tüm kriterleri taşıyor.

Türkiye’nin her yöresinden gerçek doğal ürünleri sizlerle buluşturan Köyde.com olarak satışa sunduğumuz her üründe titiz bir inceleme gerçekleştiriyoruz. Satın alacağınız üründen memnun kalmanız adına tüm imkanları sizler için sunuyoruz.  Özel paketiyle birlikte evlerinize kadar ulaştırılacak Fasulye 1000 gramlık paketleri sayesinde de stok yapmanıza gerek kalmadan her zaman en tazesine ulaşmanızı sağlayacak. Bütçe dostu fiyatlar ile satışa sunduğumuz Köyde.com fasulyeyi sepetinize ekleyerek hemen satın alabilirsiniz.