Kayısı Reçeli 680gr
Kayısı Reçeli 680gr

Kayısı Reçeli 680gr

İndirim Oranı : %22 İndirim
Fiyat : $20.26(KDV Dahil)
İndirimli : $15.76(KDV Dahil)

Kayısı reçeli kahvaltı ve tatlı yapılarında oldukça sık tercih edilir. İçerisinde kayısı, şeker, su, kıvam verici, asidik düzenleyici ve glikoz şurubu bulunur. Sağlığa zararı olan hiçbir kimyasal maddeye rastlanmaz. Aroma verici ve kıvam artırıcı olarak bitkisel içeriğe sahip olan malzemeler tercih edilir.

:

 

Kayısı reçeli kahvaltı ve tatlı yapılarında oldukça sık tercih edilir. İçerisinde kayısı, şeker, su, kıvam verici, asidik düzenleyici ve glikoz şurubu bulunur. Sağlığa zararı olan hiçbir kimyasal maddeye rastlanmaz. Aroma verici ve kıvam artırıcı olarak bitkisel içeriğe sahip olan malzemeler tercih edilir. İçerisinde birçok vitamin ve mineral bulunur. Besin değeri açısından oldukça zengindir. Yapımı el değmeden yapılır ve yüksek ısıya maruz bırakılmadan yapılır. Reçelin içerisinde ufak kayısı parçalarına rastlamak mümkündür. İnanılmaz lezzeti sayesinde kahvaltıların baş tacı olur. Uzun süre muhafaza edilmek isteniyor ise buzdolabında muhafaza edilmelidir. Buzdolabında bozulmadan uzun süre saklanabilir. Kapağı açılmadığı sürece son kullanma tarihine kadar kalabilir. Kapağı açılır ise 1 sene içerisinde tüketilmelidir. 1 senenin sonunda bozulmaya başlar. Oda sıcaklığında ise daha çabuk bozulur. Kapağı açıldığında 1 ay dayanabilir. 1 ay sonunda tadın da değişmeler ve görüntüsünde küflenmeler meydana gelebilir. Bu sebeple serin yerde saklamak daha sağlıklı olacaktır

Kayısı reçelinin fiyatı ise markasına ve boyutuna göre değişir. Boyutu büyük olması fiyatının da bir miktar artmasını sağlar. Aslında karşılaştırıldığında 680gram olan kayısı reçeli ile en küçük boydaki kayısı reçelinin arasında 3-5 TL değişir. Bu sebeple karlı olan 680 gr olan kayısı reçelini almak olmalıdır. 680 gr kayısı reçeli 20-25 TL arasında değişiklik gösterir. İçerisinde bulunan kayısılar tamamen organiktir ve mevsiminde dalından toplanarak reçeller yapılır. Son teknolojik cihazlar ile reçel yapma işlemi gerçekleştirilir ve el değmeden üretilir. Kayısı reçelleri muhakkak buzdolabında saklanmalıdır. Buzdolabında saklanıldığında uzun süre muhafaza edilir ve bozulma meydana gelmez. Kapağı açılmadığı sürece son kullana tarihine kadar saklanabilir. Kapağı açılır ise 1 seneye kadar tüketilmelidir. Asla güneş görmemesi gerekir. Güneş gördüğü zaman dayanmaz ve 1 hafta içerisinde bozulmaya başlar. Dışarda kalacaksa bile serin bir yere konmalı ve bir dolap tercih edilmelidir. Kuru, serin bir kapalı dolabın içerisinde kapağı açılmadan 2-3 ay kalabilir. Kapağı açıldıktan sonra kısa zamanda içerisinde tüketilmesi tavsiye edilir. Çünkü oda sıcaklığında kayısı reçeli kısa zaman içinde bozulur.

 

Benzer Ürünler