Anzer Poleni 400g
Anzer Poleni 400g

Polen 200g

İndirim Oranı : %26 İndirim
Fiyat : $36.47(KDV Dahil)
İndirimli : $27.02(KDV Dahil)
:

Karadeniz Bölgesi'nin yüksek rakımlı ova ve yaylalarında arılar tarafından üretilen polen, özel cam şişesinde saklanarak sizlere ulaştırılıyor. Endemik açıdan oldukça zengin bir bölge olan ve yeşilin her tonunu barındıran yaylalarda arıların farklı çiçeklerden elde ettiği polenler, Türkiye'nin en değerli bir ürünün de ortaya çıkmasını sağlıyor.

Türkiye’nin en zengin poleni

Birçok çiçekten karışık olarak alınması sayesinde oldukça ender bir polen olan bu şifa kaynağını Köyde.com ayrıcalığı ile kolay bir şekilde temin edebilirsiniz. Küçüklerde ve yetişkinlerde çay kaşığı gibi küçük ölçeklerde tüketilebilecek olan polen, çocukların tüm hayatı boyunca elde edeceği büyük bir destek durumunda. Küçük yaştan itibaren düzenli bir şekilde kullanılması halinde vücut direncini arttıracak ve zihinsel, bedensel gelişimini destekleyecek olan polen, doğal olması sayesinde de hiçbir risk içermiyor.

Üretiminde tamamen doğal yöntemlerin kullanıldığı polen, 200 gram gibi büyük boy seçeneğiyle de uzun süre polen ihtiyacınızı karşılayacak seviyede. Kapağını açtığınız andan itibaren taze çiçek kokularını alabileceğiniz polenin, kendine has tazeliğini hissedebileceksiniz. Cam şişelerde rengarenk polenler lezzetiyle de beğeninizi kazanacak. Sade bir şekilde tüketildiğinde dahi hiçbir acı tadı olmayan ve kolay bir şekilde tüketilebilen polen, böylece çocukların tüketmesinde de ciddi bir avantaj sağlıyor.

Doğadan gelen özel bir lezzet olan polen hiçbir işleme tabi tutulmadan sadece cam şişelerde saklanarak korunuyor. Rutubetsiz ve serin ortamda saklanarak satışa hazır halde bulundurulan bu özel karışım polenleri, hemen sipariş verebilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz. Köyde.com tarafından özel olarak teslimatı yapılacak olan bu ürün, kısa süre içerisinde favori ürünlerinizden bir tanesi olacak.

Benzer Ürünler