Vişne Reçeli 680gr
Vişne Reçeli 680gr

Vişne Reçeli 680gr

İndirim Oranı : %22 İndirim
Fiyat : $20.26(KDV Dahil)
İndirimli : $15.76(KDV Dahil)

Vişne reçeli mayhoş tadı ile ünlüdür ve kahvaltıların en başköşesinde yerini alır. Vişne reçeli tamamen doğal yöntemler ile yapılır. İçerisinde herhangi bir kimyasal maddeye rastlanmaz. Besin değeri açısından yüksek seviyededir ve birçok vitamin barındırır.

:

 

Vişne reçeli mayhoş tadı ile ünlüdür ve kahvaltıların en başköşesinde yerini alır. Vişne reçeli tamamen doğal yöntemler ile yapılır. İçerisinde herhangi bir kimyasal maddeye rastlanmaz. Besin değeri açısından yüksek seviyededir ve birçok vitamin barındırır. C vitamini olması sebebi ile bağışıklık sistemini kuvvetlendirir. Yapımında vişne, şeker pancarı, su, kıvam verici, asidik düzenleyici ve glikoz şurubu kullanılır.  İçeriği tamamen doğal olduğu gibi el değmeden üretimi gerçekleşir. Mevsiminde vişneler taze bir şekilde toplanır ve kaynatılır. Daha sona ise ebatlar halinde kavanozlara yerleştirilir. Birçok boyutu vardır ve fiyatları da boyutlarına göre değişir. Tamamen doğal olması sebebi ile birçok kişi tarafından sevilerek tüketilir. Doğru bir şekilde saklanır ise uzun süre bozulmadan muhafaza edilebilir. Vişne reçeli serin kuru ve güneş görmeyen yerde saklanmalıdır. Aksi halde kısa zaman içerisinde bozulmalar meydana gelecektir. Bu sebeple de saklanma talimatına uygun bir şekilde saklanma gerçekleştirilir ise daha sağlıklı olacaktır.

Vişne reçelinin fiyatları satılan yere göre, ebatlarına göre ve markasına göre farklı olabilir. Ortalama 680 gram vişne reçelinin fiyatı 20-25 TL arasında değişiklik gösterir. Son derece organiktir ve içerisinde hiçbir kimyasal maddeye rastlanmaz. Tat vermesi açısından şeker yerine şeker pancarı tercih edilir. Besin değeri açısından oldukça zengindir. İçerisinde birçok vitamin ve mineral bulunur özelikle c vitamini açısından zengin olduğu için bağışıklık sistemini kuvvetlendirir. Saklanma koşuluna uygun bir şekilde saklanıldığı sürece kolay kolay bozulma meydana gelmez. Buzdolabında saklanılacak ise son kullanma tarihine kadar bozulmadan kalabilir. Fakat kapağı açılır ise 6 ay içerisinde tüketilmelidir. Oda sıcaklığında saklanacak ise serin, kuru ve güneş almayan yerler tercih edilmelidir. Oda sıcaklığında kapağı açılmadan bir sene kadar saklanılır. Fakat kapağı açıldıktan sonra 1 ay içerisinde tüketilmelidir. 1 ay sonunda tadında değişmeler ve küflenmeler meydana gelecektir. Vişne reçeli el değmeden yapılır ve çok fazla kaynatılmaz. Bunun sebebi vitaminlerinin gitmemesidir. İçerisinde ise hiçbir kimyasal maddeye rastlanmaz. Bu sebeple de birçok kişi tarafından sevilerek tercih edilir.

 

Benzer Ürünler